הקמת חברה בחו"ל

הקמת חברה בחו"ל – הרחבת האפשרויות העסקיות מחוץ לגבולות המדינה

כיום בעידן הכפר הגלובלי אנשי עסקים מישראל מרגישים צורך לפרוץ את הגבולות ולצאת החוצה לעולם הגדול. הדבר בא לידי ביטוי בהרחבה של הפעילות העסקית שלהם מחוץ לגבולות המדינה. בשנים האחרונות גילו הישראלים את האפשרות של הקמת חברה בחו"ל. כיום אנשי עסקים רבים המבקשים לראות את עצמם כחלק מהמגמה עולמית מחליטים על הקמת חברה בחו"ל.

גיא אופיר מספר קצת על הקמת חברה בארץ ובחו"ל

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

היתרונות של הקמת חברה בחו"ל

הקמת חברה בחו"ל מעניקה לאנשי עסקים יתרונות לא מעטים, הגנה על הפרטיות של המשקיעים, חסכון בתשלומי מס ועוד. לצד היתרונות הרבים, יש לא מעט חששות לגבי החלטה על הקמת חברה בחו"ל. ההחלטה להקים חברה במקום זר היא איננה החלטה פשוטה, הביורוקרטיה  הידע , המומחיות עשויים להוות מכשול בדרך הקמת החברה . כיום קיימות חברות רבות המעניקות שירותים משפטים ועסקיים לאנשי עסקים המבקשים להקים חברה בחו"ל. חברות אלה מלוות את אנשי העסקים החל מהצעד הראשון בהתאם לצרכים של הלקוחות.

 זקוקים לשירותיו של עורך דין מסחרי?

עורך דין מסחרי יכול להעניק לאנשי עסקים את כל האינפורמציה הדרושה על מנת שהם יוכלו לקבלה

החלטה בדבר הקמת העסק בחו"ל. עורך דין מסחרי ילווה את אנשי העסקים בכל השלבים של הקמת החברה. עורך דין מסחרי, הינו בעל ניסיון רב בתחום הקמת חברות בחו"ל. עורך דין מסחרי צריך לראות את טובת הלקוח כאשר הוא מגיע לטפל בתיק בנושא הקמת חברה בחו"ל.

היכנסו לאתר המצורף לקבלת מידע נוסף על: הקמת חברה בע"מ