דיני עבודה

כיצד עורך דין דיני עבודה ישמור על הזכויות שלכם?

מערכת היחסים בין העובדים למעסיקים נחשבת למורכבת ומצריכה משני הצדדים  לחתום על חוזה שיגן על הזכויות של שני הצדדים. לצורך כך יש להתייעץ עם עורך דין הבקיא בסוגיית ייצוג מעסיקים.

שמירה על זכויות העובדים

בתקופה האחרונה ניתן לראות שינוי בתחום יחסי עבודה. אם בעבר העובדים לא היו מודעים ליחסי העבודה, הרי כיום חל שינוי בתחום ומנהלים רבים מודעים לזכויותיהם של העובדים. כתוצאה מחקיקה שנועדה להגן על העובדים, המעסיקים מבינים כי כיום הם נדרשים לשמור על חוקי עבודה כדי לאפשר לעובדים שלהם לעבוד בסביבת עבודה נאותה.

מהם הנושאים בהם מטפל עורך דין דיני עבודה?

במסגרת הגנה על זכויות העובדים, עורך דין דיני עבודה מטפל בזכויות של העובדים מול ביטוח לאומי  בנושאים שונים: http://www.nativlaw.co.il/national-insurance-work

  • חוזי עבודה אישיים: עורך דין דיני עבודה מוודא כי החוזים מתאימים לתנאים של העובדים ואינם פוגעים בזכויות שלהם.
  • פנסיה  וגמלאות: יציאה לפנסיה היא נושא שעובדים רבים נוטים להזניח. יציאה לפנסיה היא תהליך שטומן בחובו לא מעט  בעיות. התייעצות עם עורך דין דיני עבודה תבטיח הקפדה על הזכויות שלכם.

שיתוף פעולה עם המעסיקים

יש לכם בעיות עם מקום העבודה? פנו לעו"ד דיני עבודה

יש לכם בעיות עם מקום העבודה? פנו לעו"ד דיני עבודה

כתוצאה מהחקיקה שגרמה לעובדים להגביר את האכיפה, עורך דין העוסק המייצג מעסיקים מבצע בשיתוף עם המעסיקים בדיקות שונות שמטרתן לבדוק את חוקי העבודה. במהלך הפגישות הם נפגשים עם מנהל כוח אדם, או נציגי המעסיקים האחראים על תחום כוח אדם בחברה. כדי לשתף פעולה עם המעסיקים, חשוב להפגין מקצועיות ואחריות.