דיני תעבורה

בעולם כולו רואים את תחום התעבורה כראוי להסדרה באמצעות דיני תעבורה וחוקים משום שאם כל המשתמשים בדרך היו נוהגים כאוות נפשם, היו נגרמות אינספור תאונות והשימוש בדרך היה הופך לבלתי אפשרי ומסכן נפשות.

דיני תעבורה – חוקים ודינים

דיני תעבורה עוסקים בכללי התחבורה היבשתית בלבד ושייכים לתחום המשפט הפלילי, הם מתייחסים לכל הנהגים והולכי הרגל הכפופים להוראות הכלולות בתקנות התעבורה. ללא דיני תעבורה, חוקים, פקודות, תקנות והתייחסות נאותה לא יתכן שימוש סביר בנסיעה והליכה בדרכים. נושא האכיפה בתחום התעבורה הוא חשוב מאוד, ככל שהאכיפה טובה יותר, ניתן למנוע עבריינות בכבישים בצורה טובה יותר. מי שאוכף דיני תעבורה במדינת ישראל היא משטרת התנועה העושה כל מאמץ לאכוף דיני תעבורה אם זה על ידי הקצאת כוח אדם ומשאבים תוך השקעת מאמצים רבים. כשמשטרת התנועה תופסת את עברייני התעבורה היא מעבירה את הטיפול למערכת המשפט – לבית משפט לתעבורה.

עורך דין פלילי – דיני תעבורה

עורך דין פלילי בתל אביב מאפשר לאנשים המוגשת נגדם תביעה פלילית המתגוררים באזור המרכז או בתל אביב זמינות וקירבה אליו לאורך כל ההליך הפלילי ותהיה נגישות קלה כל פעם שעולה הצורך למפגש ביניהם, עורך דין פלילי בתל אביב ייתן מענה מהיר יותר. בתל אביב הרבה מאד משרדי עורכי דין פליליים, אז איך מוצאים עורך דין פלילי בתל אביב מיומן, שיהיה הבחירה הטובה ביותר, לשם כך נדרשת בדיקה מדוקדקת של הצלחותיו בתחום וניסיונו, בגלל התחרות הקשה בין עורכי דין פליליים בתל אביב יש עורכי המוזילים את שכר טרחתם. עורך דין פלילי בתל אביב תאפשר שמירה מפגיעה בזכויותיו של הנאשם וכי כל הליך יתבצע בהתאם לזכויותיו של החשוד.

עבירת נהיגה בשכרות

נהיגה בשכרות היא אחת העבירות השכיחות והחמורות ביותר. נהגים רבים יותר ויותר נוהגים תחת השפעת אלכוהול, משטרת ישראל מתמקדת באכיפה מוגברת של נהיגה בשכרות על בסיס קבוע ואף הוחמרה הענישה על עבירה זו. החוק במדינת ישראל קובע כי שוטר יכול לעצור כל נהג ולדרוש ממנו לעבור בדיקת שכרות, נהג המסרב, סירובו ייחשב כאילו ביצע עבירת נהיגה בשכרות. במידה ונמצא כי כמות האלכוהול בדמו של הנהג גבוהה מן המותר שמשמעותה, נהיגה בשכרות, רישיונו יפסל במקום לשלושים יום.