נוטריון

נוטריון הוא עורך דין בעל ניסיון וותק של לפחות עשר שנים בתחום עריכת דין. נוטריון חייב לקבל אישור ממשרד המשפטים אשר מסמיך אותו באופן חוקי להיות נוטריון ועל ידי כך נותן לו את הסמכות לחתום על מסמכים רשמיים אשר מרגע חתימת נוטריון הופכים להיות רשמיים וקבילים מבחינה משפטית.

נוטריון הוא אחד מני רבים, מהם ניתן לבחור כאשר אנו זקוקים לאישור של מסמך רשמי או תרגום של מסמך כזה או אחר על מנת שנוכל להגישו אל רשות ממשלתית כלשהו. נוטריון יכול להתמחות בתחום של עריכת צוואות, תרגום נוטריוני ועוד, כך שבמידה ואנו זקוקים לשירות מסוים, כדאי מאוד לבדוק מספר משרדי נוטריון ולבחור את המתאים ביותר עבורנו.  נוטריון יכול להתמחות בתחום של בקשות לאזרחות זרה, הסכמים הנערכים לפני החתונה ואף לאחר שכבר הזוג נישא, הגשת בקשה לאזרחות זרה בארץ אחרת ועוד.

תרגום נוטריוניבקשת אזרחות מארץ זרה

מי שמבקש לקבל אזרחות של מדינה זרה חייב לפנות אל נוטריון. בקשת אזרחות זרה כולל בתוכה הגשת מסמכים רשמיים שונים שבדרך כלל אינם כתובים בשפה של המדינה אליה אנו פונים בבקשה לאישור האזרחות לכן דרוש תרגום נוטריוני. נוטריון אשר עוסק בתחום של בקשות אזרחות זרה חייב לדעת את השפה המקורית של המסמכים הרשמיים שמוגשים אל המדינה הזרה וכמו כן את השפה אליה יש צורך לתרגם את המסמכים. פנייה אל משרד נוטריון תאפשר לכם לבצע את כל תהליך הבקשה לאזרחות זרה באופן מהיר ויעיל, ללא עיכובים. כך גם תוכלו להימנע מהוצאות מיותרות. נוטריון אליו תגישו את המסמכים, יתרגם את המסמכים או יאשר תרגום שנעשה במקום אחר על אמיתות המסמך המתורגם אל המקור ומהר מאוד תקבלו את האישור שלכם לאזרחות הזרה.

עלות של נוטריונים

בניגוד לשירותים רבים הניתנים על ידי אנשי מקצוע, המחירים של נוטריונים בתל אביב אינם משתנים בין משרד נוטריון אחד לאחר. המחירים של נוטריון זהים למחירים למחירים של נוטריון בכל עיר וגם זהים אל המחירים של נוטריון ממשרד אחר. נוטריון חייב לתת את שירותיו בעבור מחיר אשר נקבע על פי חוק של משרד המשפטים. כל נוטריון ייגבה אותו מחיר בעבור השירותים השונים שהוא נותן כמו למשל תרגום נוטריוני, אימות חתימה, עריכת צוואות ועוד. על מנת לוודא כי אתם אכן לא משלמים מעבר למה שאתם אמורים לשלם, אתם יכולים לבצע בדיקה קצרה לאחר שתקבלו את המחיר מכל נוטריון שתפנו אליו ולשלם מחיר הגיוני וקבוע.